Kā apturēt matu izkrišanu?

Triholoģija… Tik daudzi cilvēki “pretendē” uz trihologu. Ir ļoti svarīgi konsultēties ar “kvalificētu” trihologu (un pārliecinieties, ka viņš to piemin!)

Kāds laiks būt dzīvam; kā jūs varat meklēt savus simptomus internetā un hey presto, jūs esat izārstēts! Ne gluži… Lūk, kā apturēt matu izkrišanu. Mēs atklāsim savus noslēpumus, ko darīt, lai iegūtu pilnīgākus, spīdīgākus matus.

1 – Diēta
Nav pārsteigums, ka neveselīgs uzturs ne tikai ietekmē jūsu vispārējo veselību, bet arī novedīs pie neveselīgiem matiem. Olbaltumvielu daudzuma palielināšana uzturā var palīdzēt pret matu izkrišanu un faktiski paātrināt matu augšanu. Ieteicamais olbaltumvielu daudzums, kas jums vajadzētu ēst veseliem matiem, ir vismaz 45 g dienā, un to var veidot gaļa, jūras veltes, olas, piens, rieksti un pākšaugi. Ja esat vegāns vai veģetārietis, olbaltumvielu avoti ir pupiņas, pākšaugi, rieksti un kvinoja. Olbaltumvielu kokteilis var arī palīdzēt uz pusi palielināt uzņemšanu, lai aizpildītu 45 g dienas kvotu.

2- Papildinājumi
Pareizs uzturvielu līdzsvars uzturā ir būtisks, lai mati būtu veseli, un jebkurš uzturvielu trūkums prasīs savu. Piemēram, saspringts grafiks, smagas mēnešreizes vai vienkārši nepietiekama olbaltumvielu ēšana var izraisīt dzelzs deficītu, kas savukārt var izraisīt matu izkrišanu. Uztura bagātinātāji, piemēram, biotīns, dzelzs, vitamīns B12 un D vitamīns, palīdzēs paātrināt matu augšanu un veicinās pilnīgākus, biezākus matus.

3 – Masāža
Galvas ādas masēšana stimulē asins plūsmu uz matu folikulām un laika gaitā var izraisīt biezākus matu stieņus un piešķirot matiem pilnīgāku izskatu. Bet pārliecinieties, ka neslidiniet pirkstus caur matiem, neizmantojot eļļu vai kondicionētāju, jo tas var izraisīt matu izvilkšanu!

4 – Lāzera fototerapija
Zema līmeņa lāzera matu terapija ir viena no efektīvākajām metodēm agrīnas matu izkrišanas ārstēšanā gan vīriešiem, gan sievietēm. Izmēģinājumos ir atklāts, ka lāzera matu terapija parasti ir visefektīvākā personām, kurām ir agrīnā matu izkrišana un retināšana, taču tā ir dzīvotspējīga ārstēšana jebkurā matu izkrišanas ārstēšanas posmā.

Šī procedūra ir bezķīmiska, nesāpīga un pilnīgi bez blakusparādībām, un tā darbojas, izstarojot maigu gaismu uz galvas ādu, ko absorbē šūnas, stimulējot šūnu vielmaiņu un proteīnu sintēzi. Tas stimulē folikulu veidošanos uz skalpa, un laika gaitā šis process veicinās biezāku matu stieņu veidošanos un piešķirs matiem pilnīgāku izskatu. Ir arī pierādīts, ka tas atkārtoti aktivizē neaktīvos matu folikulus atpakaļ veselīgā augšanas ciklā.

5 – atpūtieties

Vienmēr labs padoms, un to pašu var teikt par taviem matiem! Valkājot matus stingros matu veidos, piemēram, zirgastes vai ķekatās, laika gaitā var būt postoša ietekme uz jūsu matiem. Stingras matu tendences noslogo jūsu matu folikulus un galu galā var izraisīt vilces alopēciju. Tas pats attiecas uz regulāru smagu matu pieaudzēšanu. Ja jums ir plāni vai plāni mati, izvairieties no šāda veida mati un tā vietā izvēlieties brīvu formu vai nekārtīgu bulciņu.

6 – Dzert ūdeni
Ūdens ir labs, lai kontrolētu jūsu svaru, ādas krāsu un, tāpat kā jūsu ādu, saglabās jūsu galvas ādu veselīgu un hidratētu. Veselīga galvas āda nozīmē arī veselus matus!

7 – Apmeklējiet trihologu
Neignorējiet pazīmes vai to, ko jūsu ķermenis jums saka. Ja uztrauc matu izkrišana vai izkrišana, piesakiet vizīti pie trihologa! Trihologu institūta loceklis sadarbosies ar jums, lai pilnībā izprastu jūsu stāvokļa pamatcēloņus un sniegtu jums ārstēšanas plānu, kas ļaus jums atgūt veselīgākus un biezākus matus.

Visbeidzot, svarīgs ir labs matu kopšanas režīms. Nioxin lietošana, kas ir īpaši izstrādāta, lai atbalstītu matu izkrišanu, ir labs režīms, kas jāievēro.

www.rubenhair.eu
info@rubenhair.eu

lvLatvian