6 lietas, kas jāņem vērā, izvēloties matu transplantācijas klīniku

Līdztekus citiem kosmētisko procedūru veidiem, matu transplantācija kļūst arvien populārāka vīriešu vidū. Galu galā ikviens vēlas izskatīties vislabāk, it īpaši šajā Instagram laikmetā. Bet atrast labu matu transplantācijas klīniku var šķist grūti. Tā kā jūsu galīgā izvēle ietekmē to, kā jūsu mati izskatīsies pēc procedūras, ir ļoti svarīgi, lai jūs atrastu īsto. Tālāk mēs aplūkojam sešus veidus, kā nodrošināt pareizo izvēli starp Rolijas pieejamajām matu transplantācijas klīnikām. Ziemeļkarolīnā un pat visā ASV.

Iepazīstieties ar ārstu
Jūsu matu transplantācijas ķirurgs ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lai jūsu procedūra būtu veiksmīga. Vai viņa vai viņas biogrāfija ir ievietota matu transplantācijas klīnikas vietnē? Vai ārstam ir redzamas medicīniskās akreditācijas dati vai tie ir atspoguļoti viņa dot com? Ja nevarat tur atrast sīkāku informāciju par ķirurgu, nesteidzieties sazināties ar klīniku. Jums ir tiesības zināt, ar ko jūs tiksities uz konsultāciju, pirms rezervējat tikšanos un veltāt laiku, lai tur nokļūtu.

Uzziniet par matu transplantācijas klīniku
Jums nekad nevajadzētu apsvērt iespēju veikt procedūru nelicencētā iestādē. Tam jānotiek slimnīcā, medicīnas centrā vai licencētā matu transplantācijas klīnikā. Ja iekārta nav tīra vai apstākļi kāda iemesla dēļ nešķiet droši, neturpiniet. Reti tā ir problēma Amerikas Savienotajās Valstīs, kur medicīniskās procedūras ir stingri reglamentētas. Bet, ja jums ir negatīvs iespaids par iestādi, neveiciet operāciju.

Izprotiet savu ārstēšanas plānu
Plānošana ir galvenais matu transplantācijas aspekts, kas ir būtisks dabisku rezultātu iegūšanai. Konsultācijas ietvaros jūsu matu transplantācijas ķirurgs apspriedīs ar jums operācijas plānu.

Apskatiet fotoattēlus pirms un pēc
Viens no labākajiem veidiem, kā pārbaudīt matu transplantācijas ķirurga spējas, ir pārskatīt viņa vai viņas fotoattēlus pirms un pēc matu transplantācijas. Katrā labā matu transplantācijas klīnikā ir albums vai digitāla pacientu attēlu kolekcija.

Šajā kolekcijā meklējiet fotoattēlus ar personām, kuru matu līnija ir ļoti līdzīga jums. Pēc tam salīdziniet šo “pirms” attēlu ar to, kurā redzami viņu ķirurģiskie rezultāti. Parasti jūs varat sagaidīt līdzīgus rezultātus, ja ārsts apstiprinās līdzības.

Pārbaudiet sociālo mediju un tiešsaistes atsauksmes
Atcerieties, ka daudz sekotāju sociālajos tīklos nozīmē maz, lai apstiprinātu jūsu izvēlētās matu transplantācijas klīnikas kvalitāti. Tā vietā meklējiet viņu sociālo mediju kontos pozitīvus komentārus par to kvalitāti un rezultātiem. Protams, arī sūdzībām noteikti ir nozīme. Salīdziniet arī šos sociālos komentārus ar tiešsaistes pārskatiem, lai iegūtu labu priekšstatu par to, ko domā bijušie transplantācijas saņēmēji.

Jautājiet par procedūru veidiem
Matu atjaunošana, tāpat kā citas estētiskās medicīniskās procedūras, nav universāls risinājums. Tā vietā jums ir nepieciešams pielāgots ārstēšanas plāns, pamatojoties uz jūsu individuālajām vajadzībām. Tas nozīmē, ka labākā matu transplantācijas klīnika ir tāda, kas piedāvā vairāku veidu procedūras.

Piemēram,Rubenhair matu transplantācijas klīnika piedāvā dažādas matu atjaunošanas metodes kā augstākās kvalitātes matu transplantācijas klīnika. Lai uzzinātu vairāk par Rubenhair un ieplānotu klātienes vai virtuālas konsultācijas, zvaniet mums šodien pa tālruni 919-615-0577.

lvLatvian