About us

Matu transplantācijas un ārstēšanas klīnika Rubenhair Latvia

Hair transplants un ārstēšanas klīnika Rubenhair Latvia ir vadošā matu ārstēšanas un pārstādīšanas klīnika Latvijā un Baltijas valstīs, kurā veic augstas kvalitātes matu, uzacu pārstādīšanu ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi – matu pārstādīšana ar folikulu ekstrakciju. Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair Latvia tiek veiktas bārdas un ūsu korekcija, matu ārstēšana, matu līnijas un biezuma atjaunošana. Mūsu matu ārstēšanas un pārstādīšanas klīnika nodrošina augstas kvalitātes, redzamus, dabiskus un uzticamus rezultātus gan vīriešiem, gan sievietēm.

Matu transplantācijas un ārstēšanas klīnika Rubenhair Latvia

Mūsu specialisti ir uzkrājuši milzīgu darba pieredzi. Visi ārsti ir sertificēti un vieni no labākajiem savā nozarē. Mēs lepojamies ar to, ka veicam matu transplantāciju, izmantojot bezrētu folikulu ekstrakciju (FUE) tehnoloģiju, kas ir jaunākā matu pārstādīšanas metode pasaulē. Tā ir tehniski neinvazīva procedūra ar labākajiem dabiska izskata rezultātiem. Neviena cita matu transplantācijas metode nesniedz tādus rezultātus kā FUE, kas ir vadošā un modernākā matu pārstādīšanas tehnoloģija pasaulē.

Viens no mūsu mērķiem ir mainīt cilvēku attieksmi par matu transplantāciju un ārstēšanu. Mūsdienās tā ir pieejama visiem. Iespējams, ka veicot matu pārstādīšanu var izmainīties arī jūsu dzīve un dzīves kvalitāte. Ja jums ir jebkādi jautājumi, kas ir saistīti ar matu pārstādīšanu vai to ārstēšanu, apply for a consultation with our specialists, kuri jums sniegs izsmeļošas atbildes uz visiem jautājumiem.

Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Latvia ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Eiropas Savienības valstīs un ir registered in the Register of Medical Institutions of the Health Inspection of the Ministry of Health of the Republic of Latvia with registration number 010001474.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Zvaniet uz tel. +371 267 777 76 vai aizpildiet elektronisko formu un mēs sazināsimies ar jums.

Get a free online consultation!

I agree to the processing of personal data terms and conditions.Get a consultation!

In the hair transplant clinic Rubenhair Latvia performs high-quality hair transplantation, eyebrow transplantation with the manual FUE scarless and sutureless method, as well as hair treatment procedures. In the hair transplant clinic Rubenhair Latvia, all services offered are certified, safe and recognized in the Republic of Latvia and the European Union. Services are provided by qualified and certified doctors as well as medical personnel with appropriate professional education and professional skills. Certified, modern devices and only tested and certified preparations are used for the procedures. Hair transplant clinic Rubenhair Latvia is a fully certified and licensed medical clinic in Latvia and the countries of the European Union and is registered in the Register of Medical Institutions of the Health Inspection of the Ministry of Health of the Republic of Latvia with registration number 010001474.

en_USEnglish